סלון פינתי

סלון פינתי

סלונים פינתיים הקולקציה החדשה של

 

סלון פינתי הוא פתרון מצוין להרבה בתים. סלון פינתי מאפשר לחסוך בשטח שנלקח מהסלון לצורך פינת הישיבה ועם זאת, סלונים פינתיים מאפשרים ליצור פינת ישיבה מרווחת, נעימה ובאם יודעים לבנות אותה נכון- גם יפה מאד. לא פלא שסלון פינתי הפך להיות מוצר כל כך פופולרי בתחום מערכות הישיבה. כמובן שלכל סלון פינתי ניתן ליצור מבנה אחר ובכך, על אף שסלון פינתי ממוקם בפינה, הוא עדיין יכול להיות מקורי, אופנתי ומושך את העין. בשביל סלונים איכותיים, צריך לפנות כמובן למעצבים איכותיים ולחנויות רהיטים מובילות.

סלון פינתי- רק אצל מומחים

סלון טוב ונוח הוא גם סלון שמשתמשים בו הרבה. אם רוצים שהסלון הפינתי יחזיק מעמד, ישמש את בני הבית, את האורחים ואת כל מי שרוצה לאורך זמן תוך שהוא שומר על מראה חדש ותקין, צריך לעבור דרך מומחים. מפעל הריהוט "ארנה מעצבים", נועד כדי להגשים את כל השאיפות בתחום זה של ריהוט כאשר מה שעומד מול הצוות הרחב הוא הצורך ליצור מוצר יפה שמקרין יופי ועם זאת איכות. לכן, אם תפנו למומחים של "ארנה מעצבים"- תוכלו להיות סמוכים ובטוחים שבחרתם ספות פינתיות מושלמות.

מה עוד כדאי לדעת על סלונים פינתיים בארנה מעצבים?

אנו מבינים כמובן את הבקשות השונות של לקוחות שקונים סלונים אצלנו. לא פעם אנו נתקלים בבקשות שונות שבנוגע לזירוז תהליך האספקה. אנו ב- "ארנה מעצבים"

מבטיחים אספקה מהירה יותר לאלה שמבצעים הזמנה דרך המפעל. תכלו ליהנות משירות אישי ואדיב

 

הגיע הזמן לחדש את עיצוב הסלון

הסלון הינו המקום הבולט ביותר בבית ומהווה מרכיב עיקרי בעיצוב הבית, אם אתם מעוניינים לעצב מחדש את הבית אז חשוב שתדעו שעיצוב נכון של הסלון נותן השראה של בית חדש ומעוצב. כדי לעצב את הסלון אין צורך בשבירת והוספת קירות אלא אפילו בחירה של סלון פינתי מעוצב לפי טעמכם, משנה לגמרי את מראה בבית.

סלון פינתי מעוצב

אם החלטתם כבר על עיצוב הסלון מחדש ואתם מעוניינים לרכוש סלון פינתי אז הגעתם כעת לשלב של בחירת סוג העיצוב של הסלון. בחירת סוג העיצוב של הסלון תלוי במשתמשים בו, אם אתם מארחים בסלון או מעוניינים בסלון יוקרתי בכל סיבה אחרת אז תוכלו לבחור סלון פינתי בעיצוב של מעצבים ידועים או להזמין סלון פינתי בהזמנה אישית ולפי טעמכם האישי. אפשרות אחרת שהינה זולה יותר מבחינת המחיר היא לבחור ספות מעוצבות מתוך קטלוג דגמים, מומלץ להגיע פיזית לחנות כדי לבחון בעין את הסלון המתאים.

כיסוי הסלון

קיימת חשיבות לבחירת סוג הכיסוי של הסלון, ניתן לבחור בין חלופות שונות של סוגי כיסוי סלון פינתי כמו כיסוי עור שנותן מראה יוקרתי במיוחד או כיסוי מעור סינטטי שהינו זול יותר מבחינת המחיר או כיסוי מבד, למי שאוהב יותר תחושה של ישיבה על בד ולא על עור. בבחירת סוג הכיסוי יש צורך להתחשב במאפייני המשתמשים בסלון, אם למשל מדובר בילדים שעלולים ללכלך אז הבחירה המומלצת היא כיסוי מעור סינטטי הניתן לניקוי בקלות עם מטלית לחה, או סלון פינתי עם כיסוי מבד נשלף שניתן להסרה לשם כיבוס הבד והחזרתו. אך אם אתם משתמשים בסלון בעיקר לצורך אירוח או שאתם מעוניינים במראה יוקרתי יותר מכל סיבה אחרת אז ההמלצה היא לבחור סלון עור שמשווה מראה יוקרתי לסלון ונותן השראה לבית כולו.

בחירת צבע הסלון

בבחירת צבע הסלון עליכם להרגיש חופשיים, להיות יצירתיים ולתת ביטוי לטעמכם האישי, בין היתר מומלץ לכם להתחשב במיקום הסלון הפינתי כמו גם החשיפה לשמש, ובשאר הרהיטים בבית.

סלון פינתי בעיצוב הבית

החלטתם לעצב מחדש את הבית? אז קודם כל מגיע לכם מזל טוב. בעיצוב הבית יש לתת דגש מיוחד על בחירת סוג הסלון, אם ברצונכם במערכת ישיבה מפנקת ורחבה אז סלון פינתי מעוצב יוכל לתת מענה הולם לצרכים שלכם.

מעצבים את הבית?

עיצוב סלון הבית מהווה מרכיב חשוב עיצוב הבית. אנו מבלים שעות רבות ביום בסלון וכן מארחים בסלון ולכן אנו מעוניינים לעצב את הסלון באופן שייתן מענה מתאים לצרכים ולשימוש בו. סלון פינתי הינו מערכת ישיבה סלונית רחבה שניתנת להרכבה בכמה וריאציות, ניתן לבחור סלון פינתי בגדלים שונים שיתאים לגודל הסלון ולרמת השימוש בו. ולמתפנקים שבינניו חשוב שתדעו שסלון פינתי יכול לשמש גם מיטת יום מצוינת אם ברצונכם לנמנם או לישון בסלון הבית.

עיצוב סלון פינתי בהתאמה אישית

ניתן לעצב סלון פינתי לפי רצון הלקוח ולפי טעמו האישי כך שתוכלו לתת ביטוי לטעמכם האישי מבחינת גודל הסלון, הצבע שתמיד חלמתם, מספר המושבים, מספר וגודל הכריות שמגיעות עם הסלון, סוג הכיסוי והחומר ממנו הוא עשוי. ניתן לבקש יעוץ ממעצבי הרהיטים של החנות ממנה אתם מבקשים לרכוש את הסלון.

איזה סוג כיסוי לבחור

קיימות מספר חלופות לבחירת סוג כיסוי סלון פינתי. ניתן לבחור בסלון פינתי עם כיסוי עור סינטטי כגון עור באפלו, או מערכות ישיבה מבד איכותי כאשר ישנם כיסויי בד קבועים ויש גם כיסויי בד עם אופציה להסרה לשם כיבוס או החלפה. את בחירת סוג כיסוי סלון פינתי מומלץ לעשות לפי המשתמשים בסלון למשל אם מדובר בלקוחות המעוניינים במראה של סלון יוקרתי או שהם מארחים בסלון ומעוניינים בתחושה יוקרתית של עצמם ושל האורחים אז מומלץ לבחור בסלון פינתי עם כיסוי עור שמשווה מראה יוקרתי יותר ונותן תחושה אחרת. אם המשתמשים בסלון הינם עם פוטנציאל של שימוש מלכלך כגון ילדים, ההמלצה היא לרכוש סלון פינתי עם כיסוי מעור סינטטי שהינו זול יותר מבחינת המחיר או מבד שניתן להסיר אותו בקלות כדי לנקותו ולהחזירו למצבו הקודם.

סלון פינתי בהתאמה אישית  בארנה מעצבים ניתן לייצר כל דגם מקטלוג 03-5229578

לדגמים נוספים בקרו גם בקטלוג ספות פינתיות
לייעוץ כללי, תאום מראש והצעת מחיר
חייגו עכשיו: 03-5229578

כתובתנו: אבולעפיה 15 תל אביב

google-site-verification: google102a0647f0976998.html